Konfigurator pokaże ci jak dobrać kabinę prysznicową

7 lat ago Warsztat Medialny 0

Jak dobrać kabinę prysznicową do nietypowej łazienki? To proste jeśli spróbujesz skorzystać z konfiguratora kabin niestandardowych.

Wydawałoby się, że jesteś skazany na jeden standard.  Kabiny prysznicowe w budowlanych marketach są takie jakie potrzeby większości klientów. Można je wcisnąć nawet do niewielkiej łazienki, ale wymiarowej. Ale jak dobrać kabinę prysznicową gdy chcesz lub musisz wcisnąć prysznic w nietypowe miejsce?

Wbrew pozorom – nie jesteśmy skazani na szukanie specjalistów, który stworzą kabinę od podstaw za ogromne pieniądze. Niestandardowe aranżacje  w pokoju kąpielowym są możliwe. A nawet łatwiejsze niż kiedykolwiek. Bo w sukurs przychodzi nowoczesna technologia i możliwości projektowania w specjalnych aplikacjach.

W końcu łazienka przecież nie jest gorsza od kuchni – więc czas najwyższy, by zaprojektować ją od początku do końca pod okiem fachowca.

Jak dobrać kabinę prysznicową? Podobnie jak kuchnię

Przygotowując tak luksusowy salon kąpielowy jak i niewielką, przytulną łazienkę – możesz natknąć się na nietypowe miejsca. Skosy, belki czy słupy konstrukcyjne często nie pozwalają ustawić kabiny, wanny czy standardowego kompletu łazienkowych mebli. Projektanci przekonują, że to nie tyle kłopot co wyzwanie i tak powinieneś to potraktować.

Warto, bo przecież dziś nikt już nie kwestionuje tego, że warto zaprojektować kuchnię pod wymiar. Choć meble, które możesz kupić na jarmarku będą tańsze, a niekiedy nawet dopasowane do aktualnych mód i trendów to jednak fachowe oko projektanta potrafi zdziałać cuda. Dlaczego nie skorzystać z podobnych doświadczeń przygotowując się do remontu i zmiany wyposażenia łazienki?

Jak dobrać kabinę prysznicową? W konfiguratorze.

jak dobrać kabinę prysznicową
Kabinę zaplanujesz w prostym w obsłudze konfiguratorze.

Nowe możliwości projektowania „na miarę” kabiny prysznicowej przy użyciu specjalnego oprogramowania daje firma Radaway. Dzięki niemu zaprojektujesz kabinę wycinając ją tak jak chciałbyś, by wyglądała.

– Od ponad 10 lat zajmujemy się dostarczaniem produktów do nietypowych wnętrz – mówi Łukasz Rabura, Kierownik Działu Kabin Niestandardowych w firmie Radaway. – Rozmawiając z klientami poznaliśmy setki trudności, z jakimi borykają się podczas projektowania. Na podstawie zebranego doświadczenia stworzyliśmy konfigurator kabin niestandardowych, dostępny na naszej stronie www. Dzięki temu narzędziu każdy klient może w dowolnym miejscu, samodzielnie dobrać i zamówić produkt na wymiar za pomocą kilku prostych kroków.

Konfigurator pozwoli ci samodzielnie dostosować kabinę do łazienki. Wybierze nie tylko model produktu, ale pozwoli także określić jej kształt, wymiary, a także sposoby montażu.  W efekcie oprogramowanie tworzy plik ze wszystkimi potrzebnymi szczegółami. Potem wystarczy jedynie wysłać zamówienie. I gotowe.
– Konfigurator wyszukuje również certyfikowanych instalatorów Radaway, którzy dokonują dokładnego pomiaru kabiny. Wyszukiwarka pokazuje fachowców z danego województwa i podaje bezpośredni kontakt do nich. Podpowiada, gdzie kupić kabiny, umożliwia kontakt z ekspertem i wyjaśnia pojęcia specjalistyczne, które nie każdy klient zna – tłumaczy Łukasz Rabura z firmy Radaway.

Jak dobrać kabinę prysznicową – krok po kroku

Co trzeba? Wystarczy wejść na stronę (TUTAJ) i wybrać jedno z kilku nietypowych rozwiązań. W kolejnych odsłonach określisz wymiary ścian kabiny, ich drzwi oraz ustalić jej wysokość. Potem będziesz mógł pokazać jak przyciąć ścianki, by zmieścić kabinę w twojej łazience. Na koniec – projekt dostaniesz na skrzynkę mailową. Od początku będziesz mógł też zwrócić uwagę na jeszcze jeden, istotny wymiar – cenę kabiny.

Można spróbować i samemu się pobawić. Ostatecznie trzeba przecież wszystko dobrze zaplanować i rozpracować. W końcu  łazienki nie będziesz urządzać co rok, warto więc nawet zainwestować więcej, by potem czuć się tu dobrze. Przecież dobrze wiesz, że od porannego prysznica nierzadko zależy jaki będziesz mieć nastrój przez cały dzień.