Oferta współpracy dla wydawców

Zaproś Dodatek Budowlany. Oferta współpracy dla wydawców to łatwe pozyskiwanie darmowych treści, czytelników oraz zarabiania na content marketingu.

Dodatek Budowlany to strona poświęcona tematyce okołobudowlanej – od projektu domu przez aranżację salonu po prace w ogródku.

Teksty publikowane są na platformie WordPress-a, a ich zajawki od początku ukazują się w osobnej zakładce „Dodatek Budowlany” na stronie internetowej Tygodnika Podhalańskiego www.24tp.pl

Liczba stałych czytelników rośnie, podobnie jak i zakres tematyczny strony. W tekstach staramy się polegać nie tylko na materiałach agencyjnych, ale przede wszystkim na tym czym żyje branża lokalna. Od relacji z Targów Budownictwa po pomysły lokalnych inwestorów np. w sprawie nowoczesnych sposobów układania instalacji elektrycznych.

W związku z rozpoczynającym się sezonem grzewczym rekordową popularność zyskują wpisy dotyczące nowinek technologicznych  – pomp ciepła czy kotłów na pelet i ekogroszek 5 klasy.

Siłą Dodatku Budowlanego jest jego społeczność i tematyka stąd – oferta współpracy.

Co oferujemy

  1. Możliwość utworzenia na własnej stronie zakładki Dodatek Budowlany i zawsze nieodpłatne prawo do publikacji zajawek wpisów ze strony Dodatek Budowlany tak aktualnych jak i archiwalnych. To coś jak Dodatek Telewizyjny w papierowej wersji gazety, tyle, że darmowy. Wierzymy, że to powiększy atrakcyjność strony i przysporzy obu stronom nowych czytelników.
  2.  Możliwość publikacji tekstów w Dodatku Budowlanym, które sami pozyskacie lub przygotujecie. Oczywiście pod warunkiem, że nie powielają już opublikowanych treści  i są zgodne z poradnikowym charakterem wszystkich wpisów. Chodzi o to, by do Dodatku Budowlanego nie wkradła się nachalna reklama, zamiast content marketingu. Zgodnie z tym mogą to być także teksty sponsorowane, z których dochód czerpać będzie Wydawca czyli Wy! Na początek proponujemy 3 miesięczny darmowy okres na publikację własnych tekstów dla każdego wydawcy, który podejmie współpracę. Później publikacja Waszych materiałów będzie możliwa za cenę 100 zł. netto od każdego tekstu. Bez względu na to czy firma, która będzie chciała się w ten sposób zaprezentować zapłaci wam 200 czy 2.000 zł.
  3. Banery reklamowe, które umieścicie w zakładce Dodatek Budowlany na Waszej stronie przyniosą dochód wyłącznie Wam!
  4. Na stronie Dodatek Budowlany utworzymy też linki do wszystkich portali współpracujących z nami.

Mam nadzieję, że ta współpraca będzie korzystna dla wszystkich. A jeśli macie jakieś pytania, propozycje czy pomysły – czekam na kontakt!

 Józef Figura

budujemy@medialnie.info

tel. 791 499 431