Oferta dla fachowców

Dodatek Budowlany to miejsce dla tych, którzy chcą swe usługi pokazać innym. Pragną się zareklamować, ale nie za pomocą banerów lecz fachowego tekstu.

Strona powstała z myślą o tych, którzy szukają informacji z szeroko pojętej branży. Jeśli robisz coś świetnego – budujesz, aranżujesz, projektujesz czy remontujesz i chciałbyś o tym powiedzieć światu – daj znać, napisz. Chętnie Cię odwiedzę i ustalimy warunki naszej współpracy.

Jestem przekonany, że taka forma przyniesie korzyść:

  • nam, bo zyskamy kolejnych, lojalnych  czytelników,
  • Tobie, bo pokażesz się światu
  • wszystkim, którzy są spragnieni rzetelnej i fachowej wiedzy.

Dodatek Budowlany to projekt, który każdego dnia się rozwija i podąża za duchem czasów. Możliwe jest więc nie tylko zamieszczanie tekstów, ale także zdjęć, nagrań video czy podcastów. Wszystkiego, co marketingowcy nazywają w swym niezrozumiałym języku contentem.

I tym sposobem dotarliśmy do równie skomplikowanego co niemal magicznie brzmiącego pojęcia jakim jest: content marketing. To własnie jest to, co chcemy Ci zaproponować.


Dodatek Budowlany – zróbmy to fachowo

Być może część wpisów wyda Ci się znajoma. Brawo za spostrzegawczość. Rzeczywiście, ukazały się wcześniej na łamach Dodatku Budowlanego, który przygotowywaliśmy dla Tygodnika Podhalańskiego. Cykliczna wkładka ukazuje się co rok przy okazji nowotarskich Targów Budownictwa i Wyposażenia Wnętrz, które odbywają się w maju.

Pomyśleliśmy więc o tych, którzy szukają tego typu informacji, ale też o wszystkich tych, którzy chętnie pokazaliby swą działalność światu nie tylko raz w roku i jedynie na zniszczalnym papierze.

Dajemy możliwość publikowania przez cały rok. Teksty tu zaprezentowane będzie można znaleźć w każdym czasie i miejscu. Bezterminowo.

Podoba się? To zapraszam do kontaktu. Zróbmy to fachowo!

Józef Figura

budujemy@medialnie.info

Tel. 791 499 431