Tania kuchnia czyli kompromis w markecie

7 lat ago Warsztat Medialny 0

Odnawiasz kuchnię? Poszukaj efektownych mebli w sklepie. Oferta sieciowych marketów zaskakuje obfitością także gdy interesuje Cię tania kuchnia.

Każdy marzy o kuchni, w której wszystko jest idealnie rozplanowane. Najważniejsze są meble, które muszą być nie tylko efektowne, ale przede wszystkim funkcjonalne. Nikt przecież nie chce spędzać przez najbliższe lata po kilka godzin dziennie zgarbiony nad deską do krojenia, irytując się, że przecież szuflada z nożami powinna być bardziej pod ręką. Jeśli do tego dodać trzaskające szafki czy odpadające fronty – koszmar może być prawdziwym utrapieniem. Mimo to każdemu się marzy tania kuchnia.

Najprostszym wyjściem wydaje się zaproszenie specjalisty, który zaprojektuje kuchnię idealną do naszych potrzeb. To rozwiązanie skuteczne, ale i kosztowne. Nie każdy może pozwolić sobie, by wydatki na kuchenne meble liczyć w dziesiątkach tysięcy.

Tania kuchnia czyli kompromis

Czy jest możliwy kompromis pomiędzy ceną a jakością? O tym, że tak, przekonuje Tomasz Wiktor, doradca techniczny działu drewno nowotarskiej Castoramy.
– Oczywiście cenowo nasze zestawy są zróżnicowane, ale można powiedzieć, że nie ma na rynku tańszych zestawów. U nas można kupić komplet szafek długości 1,8 m w cenie już od 300 zł – podkreśla.
Warto zastanowić się nad ofertą sieciowych sklepów, tym bardziej że możliwości aranżacji są duże, a wybór wielkości i kształtów imponujący. Do standardowych mebli z katalogu wystarczy dobrać odpowiednie fronty, blaty, i wszystko gotowe. Pomocą służy na miejscu personel, który pomoże dobrać meble odpowiednie do potrzeb i gustu przyszłego właściciela.

Kuchnie 2017. Zobacz nowy katalog Castoramy!
Sprawdź!

Do wyboru są 3 rodzaje wykończeń – nowoczesne, eleganckie i autentyczne. O ile pierwsze opierają się na modernistycznym kolorycie i wzornictwie, drugie adresowane są do bardziej tradycyjnych użytkowników, a trzecie – zwolenników imitacji naturalnego drewna.

Tania kuchnia jest trendy

– Wszystkie meble mają cichy domyk drzwi i spowalniacze w szufladach. Możliwa jest też regulacja wysokości na nóżkach szafek. Mamy również moduły do zabudowy zmywarki czy piekarnika. A jeśli ktoś ma nietypowe życzenia – można je spełnić wprost u producenta.
Jakie są współczesne trendy? Jak przekonuje Tomasz Wiktor, największą popularnością wśród kupujących cieszą się fronty lakierowane na wysoki połysk, bezklamkowe. Jednym zdaniem – styl nowoczesny przoduje.
Tania kuchnia z marketu budowlanego to dobre wyjście dla poszukujących kompromisu ceny i jakości - przekonuje
Tania kuchnia z marketu budowlanego to dobre wyjście dla poszukujących kompromisu ceny i jakości – przekonuje Tomasz Wiktor, doradca techniczny działu drewno nowotarskiej Castoramy.