Artystyczny nieład czyli prosty sposób na bałagan. Dodatek Budowlany

6 lat ago Ola Figura 0

Tobie też na każdym kroku towarzyszy artystyczny nieład? Chcesz sobie z nim poradzić, ale brakuje czasu lub energii? Mamy dla Ciebie sposób na bałagan.

Idealne wnętrze zazwyczaj kojarzy się z czystym, jasnym pokojem, gdzie każdy przedmiot ma swoje miejsce. Taki minimalizm w skandynawskim stylu. Jednak w praktyce pomieszczenia rzadko kiedy są idealne. Zawsze znajdzie się nadprogramowa książka odłożona na bok w oczekiwaniu na swoją kolejkę, wpół przeczytana gazeta walająca się po stoliku czy niedbale rzucone słuchawki. I najczęściej takich przedmiotów przybywa i tworzy się „artystyczny nieład”, którego nigdy nie ma czasu ogarnąć. I co zrobić, kiedy na samą myśl o nieładzie ręce opadają?

Ideał?

 

Za każdym razem, gdy wchodzisz do sypialni, obiecujesz sobie w najbliższy weekend ogarnąć otaczający cię chaos. I gdy tylko przyjdzie znajduje się nagle tysiąc ważniejszych zadań i porządki przesuwają się o kolejny tydzień. W ten sposób sterta rupieci rośnie i rośnie. I w sumie nie byłoby źle, tylko pasowałoby mieć na czym usiąść, gdzie spać, pracować. Myśl o tym, by znaleźć prosty sposób na bałagan otaczający Cię coraz szczelniej staje się wręcz natręctwem. 

Jak z tym żyć?

Gdyby tak zjeść ciastko i mieć ciastko. Wiele osób nie potrafi żyć w idealnie uporządkowanym pokoju. Czasami czytając książkę łapię się na tym, że wokół w jakiś magiczny sposób tworzy się chaos. Żeby to opanować musiałabym przez pół życia robić porządki. Dlatego jednym z marzeń jest opanować przestrzeń na tyle, żeby wytworzony wokoło „artystyczny nieład” nie przeszkadzał. I najlepiej, żeby do tego w miarę ładnie wyglądał.

Marzenie ściętej głowy?

Kliknij i kup!

Nie do końca. Z pomocą może przyjść firma AGAS, która istnieje na rynku polskim od 1995 roku i specjalizuje się w okuciach meblowych i budowlanych. No ok, zapytasz, ale w jaki sposób okucia meblowe mogą pomóc na otaczający chaos? Już tłumaczę. AGAS ma w swojej ofercie podpórki pod półki. Dzięki dodatkowej półce zyskujemy nieco miejsca na czytaną książkę, poniewierające się słuchawki czy nieposiadające swojego miejsca okulary.

Sposób na bałagan – z dbałością o szczegóły

Najlepsze w tym wszystkim jest to, że w ofercie każdy znajdzie coś do swojego wnętrza. AGAS proponuje szeroką gamę produktów: od prostych minimalistycznych podpórek, do oryginalnie zakręconych. Jest w czym wybierać.

Czyżby znalazł się złoty środek na artystyczny nieład? Nie do końca. Przecież nie ma takiej półki, której nie dałoby się zapełnić do granic. Mimo wszystko zawsze dodatkowa półeczka na pewno się przyda. Tym bardziej, że może urozmaicić wnętrze. Może więc warto poeksperymentować?