Okna i dotacja antykryzysowa

4 lata ago Warsztat Medialny 0


Nie wszyscy przedsiębiorcy tylko czekają na pomoc w koronawirusowym kryzysie. Termosystem oferuje swoim klientom dotację antykryzysową.

Można mieć „mercedesa” w cenie budżetowego samochodu – przekonuje Jakub Wójciak, właściciel firmy Termosystem.

Podhalańska firma wprowadza pakiet pomocy przygotowany na czas kryzysu. Dzięki współpracy z producentem klienci mogą kupić trzyszybowe okna Rehau bluSynego w obniżonej cenie. Wszystko, co można wykonać w profilu okiennym – także wyjścia tarasowe, otwierane, przesuwne czy trójkąty w szczytach – można zamawiać w wysokim standardzie, ale standardowej cenie.

Naszym celem jest utrzymanie przez klientów standardów stolarki okiennej na budowach, jakie planowali przed kryzysem. Nie chcielibyśmy, by z powodu ograniczonych finansów wybierali produkty gorszej jakości tylko ze względu na cenę. Wiadomo, to inwestycja na lata, a oszczędności mogą się odbić na funkcjonalności – zauważa Iwona Cichoń z salonu Termosystem w Nowym Targu.

Lepsza w cenie dobrej

Jeśli klient jest na etapie szukania rozwiązań – dotacja antykryzysowa pozwala mu kupić wysokiej jakości stolarkę okienną w cenie standardowej. Producent oferuje dotację wyrównującą różnicę pomiędzy podstawową wersją a tą wyższą, bardziej rozbudowaną, lepszą jakościowo i trwalszą oraz bardziej rozpoznawalną, jeśli chodzi o markę.

Czytaj też: Inteligentna szyba w twoim domu

To korzyść nie tylko dla kieszeni. Przyszły użytkownik nie musi obawiać się awarii, bo codzienne użytkowanie niemal nie jest w stanie oferowanych rozwiązań uszkodzić. Zwiększona została nośność zawiasów, a to ważny parametr dla tych, którzy stosują modne dziś duże przeszklenia. Przy wymogu trzech szyb tego typu okna są dużo cięższe, a okucia muszą to wytrzymać. Te z wyższej półki są mocniejsze, mniej podatne na trzaskanie czy szarpnięcia, więc mamy gwarancję długotrwałego, bezawaryjnego działania.

Dotacja antykryzysowa prowadzona przez Termosystem trwa od połowy maja. Klienci już przychodzą, a czas oferty upływa z końcem czerwca lub po wyczerpaniu środków. Obejmuje ona okna w doposażeniu standardowym w konfiguracji wskazanej przez klienta i zweryfikowanej podczas pomiaru. Klienci zainteresowani uzyskaniem dofinansowania na swoje wymarzone okna – czy to w wersji standard, czy w nietypowym kształcie lub niestandardowej okleinie mogą sprawdzić wartość możliwej dotacji.

– W tym przypadku zależy nam na tym, by rozpoczęte budowy posuwały się dalej – przekonuje Iwona Cichoń.

Dotacja antykryzysowa – podpatrz sam

Co ważne, nowe rozwiązania można obejrzeć na ekspozycji salonu przy ul. Jana Pawła II w Nowym Targu. Można zobaczyć nie tylko okna, przekroje stosowanych profili, kolory, ale także przekrój obok okna pokazujący, jak – wyglądają warstwy ciepłego montażu. Możemy się dowiedzieć, jak będą montowane nasze okna.

Podpatrzymy też, jak wyglądają systemy przesuwne w 3 standardach. Dzięki temu uda się zredukować próg pomiędzy salonem a tarasem praktycznie do zera.

Oprócz tego na miejscu zobaczymy, jak działa automatyka bram garażowych, ale także ta stosowana do drzwi wejściowych, okien, rolet zewnętrznych i systemu przesuwnego HST.