Oryginalne meble dla dzieci

2 lata ago Artykuł sponsorowany 0

Urządzanie domu u każdego z nas wzbudza naprawdę wiele emocji. Jednak w chwili, kiedy przechodzimy do urządzania pokoju dziecięcego, czujemy się niejako podwójnie odpowiedzialni. W końcu jako rodzice, chcemy zapewnić swoim dzieciom poczucie bezpieczeństwa oraz wygody. Ale myśląc o naszych maluchach, nie sposób zapominać również o ich potrzebach, które w ich wieku są zupełnie inne: ma być kolorowo, ma być bajkowo, ma być wesoło!

Komfort i poczucie bezpieczeństwa

Zacznijmy od początku. Zanim usłyszymy “Wow”, “Jak chce takie”, “To jest moje ulubione”, a także wiele innych wyrazów zachwytu, które rzeczywiście potrafią złapać za serce, powinniśmy sprawdzić czy dane meble spełniają nasze oczekiwania. Zatem powinniśmy w pierwszej kolejności zwrócić uwagę na materiały, z jakich meble zostały wyprodukowane, a także na posiadane certyfikaty.

Designerskie meble ze sklepu internetowego meblezbajki.pl spełniają wszystkie wymagania:

  • Posiadają certyfikowane obrzeża ABS/PVC na krawędziach
  • Wyprodukowane są z wysokiej jakości płyty melaminowanej/laminowanej odznaczające się klasą higieniczności E1
  • Do wykonania nadruku wykorzystujemy wyłącznie ekologiczne farby wodne. Nie stosujemy naklejek!

Kolejną ważną kwestią, na którą zwracamy uwagę, są dostosowane wymiary mebli do potrzeb dziecka. Zarówno wymiary łóżek, szaf, czy też biurek muszą być odpowiednio dopasowane do wieku dziecka. Jednak pewne standardy pozwalają na zamówienie mebli dla kilkulatka, które z powodzeniem doczekają się jego wczesnoszkolnych lat.

Dopasowana kolorystyka i bajkowe wzory

Teraz jednak przejdźmy do bajkowego świata naszych dzieci. Nasze maluchy pod tym względem potrafią być szczere i bez żadnych prób negocjacji ocenić, co im się podoba, a co kompletnie nie wchodzi w grę. Nie ma co się dziwić. Dzieciństwo to czas, w którym nasze latorośle otaczają się swoimi ulubionymi bajkowymi bohaterami. Dzieci, gdyby mogły same wybierać, mogłyby mieć wszystko w samoloty, baloniki, księżniczki, czy też samochody. Stwórzmy im zatem ku temu doskonałą okazję i zaaranżujmy ich pokój w taki sposób, żeby czuły się w nim jak w bajkowej krainie.

W sklepie meblezbajki.pl znajdziemy zarówno meble do pokoju dziecięcego o klasycznym wykończeniu, jak i również wyróżniające się bajkowymi wzorami. Kolekcja Simple obejmuje białe meble, które wyróżniają się kolorowymi wykończeniami. Oczywiście możemy zdecydować się na nie jako opcjonalny dodatek.

W zupełnie innym charakterze produkowane są meble dziecięce w kolekcji Bajka. Wśród proponowanych mebli znajdziemy dedykowane zestawy zarówno dla małych księżniczek, jak i również dzielnych chłopców. Na specjalną uwagę zasługują komplety mebli Dinusie, Kwiatowe Serce, Kolorowe Kwiaty, Super Auta, czy też Łowcy Skarbów. Wszystkie z nich wyróżniają się bogatą kolorystyką, a także niesamowitymi grafikami. Jest to doskonała wiadomość również dla naszych pociech, ponieważ wbrew pozorom małe dzieci są bardzo wymagającymi Klientami. Jednak bajkowe meble z powodzeniem sprostają ich oczekiwaniom.