Gdzie kupić choinkę sztuczną?

2 lata ago Artykuł sponsorowany 0

Sztuczne choinki zdecydowanie powróciły do łask! A to dlatego, iż niczym nie przypominają już one swoich poprzedniczek sprzed dekad. Współczesne sztuczne choinki to choinki do złudzenia przypominające prawdziwego świerka, jodłę czy sosnę. Są eleganckie i są inwestycją na lata, dlatego ich wybór jest zdecydowanie świetnym wyborem. Jaką choinkę sztuczną warto kupić i kto oferuje najpiękniejsze drzewka?

Choinki typu PE

Zastanawiasz się co kryje się pod tym tajemniczym określeniem? Otóż są to sztuczne drzewka wykonane z wytrzymałego i bardzo estetycznego tworzywa jakim jest polimer polietylen. Drzewka z niego wykonane niemal niczym nie różnią się od prawdziwych iglaków prosto ze szkółki, świetnie imitują naturę i prawdziwie elegancko dekorują dom w okresie Bożego Narodzenia.

Choinki typu PE dopiero z bardzo bliska można odróżnić od naturalnego drzewka, a ta różnica tkwi jedynie w tym, iż nie wydzielają one charakterystycznego dla iglaków, żywicznego zapachu. Poza zapachem są one tak samo bujne, gęste i pięknie zielone jak prawdziwe jodły, świerki czy sosny. Tworzywo PE jest bardzo odporne na odkształcenia oraz łatwo można je modelować, dlatego choinka PE będzie prezentowała się świetnie każdego roku po rozpakowaniu jej z worka lub pudełka. Wytrzymała i estetyczna jest zakupem na lata, a to generuje całkiem spore oszczędności, ponieważ eliminuje konieczność kupowania żywego drzewka co roku, co jest każdorazowo wydatkiem ok. 100 zł.

Bogate oferty tworzone z myślą o najwyższej jakości

Jako Polacy stajemy się coraz bardziej świadomi właściwego aranżowania wnętrz, dekorowania, projektowania przestrzeni. Wynika to stąd, iż mamy coraz lepszy dostęp do dobrych jakościowo produktów, co znacznie podnosi nasz zmysł estetyki. Wychodząc naprzeciw coraz wyższym oczekiwaniom w ofercie Choinek Sonic znajdziecie najpiękniejsze modele, które produkowane są z dbałością o każdy, nawet najmniejszy szczegół.

Posiadamy drzewka bożonarodzeniowe, które są odpowiedzią nawet na najbardziej indywidualne oczekiwania naszych klientów. Mamy w ofercie choinki o różnych rozmiarach, różnym kształcie, odcieniach, a także takie z motywem ośnieżenia oraz egzemplarze udekorowane prawdziwymi szyszkami, co sprawia, iż wyglądają jeszcze bardziej naturalnie. Mamy także gratkę dla tych, którzy oczekują efektu skrzącej się od lodu i śniegu choinki. Dla tych klientów dedykujemy naszą kolekcję Cristal – drzewka udekorowane drobnymi kryształkami, które w świetle dziennym oraz w blasku choinkowych światełek pięknie odbijają światło. 

Nasze drzewka bożonarodzeniowe to oferta skierowana do osób z wysokim poczuciem estetyki oraz do tych, szukających trwałych dekoracji na lata. Sztuczne drzewko nie usycha, nie gubi igieł, może zdobić salon lub hol nawet przez długie grudniowo- styczniowe tygodnie. 

To długowieczna dekoracja, która tak samo zachwyci Cię w te święta jak i za kilka lat. Co roku wsłuchujemy się w opinie naszych klientów, stąd mamy pewność, iż nasze choinki prezentują się pięknie w każdym wnętrzu i doskonale wprowadzają świąteczny nastrój. Wyróżnia je realizm oraz estetyka wykonania.